صندلی چوبی

خرید و فروش صندلی چوبی

صندلی چوبی تالاری

زیبایی تجهیزات تالار پذیرایی به فضای داخلی تالار ، تجهیز تالار و تزئینات به کار رفته در آن بستگی دارد. یکی از این تجهیزات، صندلی تالار است که هم باید از زیبایی ظاهری برخوردار باشد و هم کیفیت مناسبی داشته باشد؛ چرا که قرار است مهمانان زمان زیادی روی آن بنشینند. صندلی تالار انواع مختلفی دارد که از جمله آنها می توان به صندلی به نام صندلی روستیک از نوع تالاری آن اشاره کرد که در دو نوع چوبی و فلزی موجود است. در ادامه راجع به خرید و فروش، تعویض و نکاتی که باید برای خرید این نوع صندلی در نظر گرفته شود صحبت می کنیم.

صندلی روستیک چیست ؟

روستیک اصطلاح رایجی است که در سبک های زیادی از طراحی مبلمان استفاده می شود. یکی از اجزای محبوب این سبک، صندلی روستیک است که امروز در طرح ها و با متریال های مختلفی ساخته می شود. در کل سبک روستیک تاکید بر زیبایی های طبیعی دارد و به نوعی الهام گرفته از طبیعت است. این صندلی باعث ایجاد گرمای دلنشین و طبیعی در فضای مورد نظر شده و حس بودن در طبیعت را القا می کند که این یکی از ویژگی های مهم این نوع سبک است.

در بین مدیران تالارها، صندلی هایی که سبک هستند، با عنوان صندلی های لهستانی شناخته می شوند، از این رو به صندلی روستیک نیز صندلی لهستانی می گویند. سادگی، سبکی و ابعاد کوچک، از ویژگی های مهم صندلی روستیک است که بیشترین کاربرد آن در طراحی های مینیمال و در تالارهای عروسی است و در قسمت های مختلفی تالار و باغ تالار کاربرد دارد. استفاده از این صندلی در قسمتی از تالار، آنجا را چشم نوازتر می کند.

نوع چوبی صندلی روستیک از تیرها و الوارهای چوبی ساخته می شود و به همین دلیل می توان خطوط طبیعی چوب را روی آن دید که به زیبایی این صندلی می افزاید. از این مدل در ویلاها و باغ تالارهایی استفاده می شود که دارای طراحی روستیک هستند.

خرید صندلی روستیک

اگر مدیر تالار هستید و قصد خرید صندلی روستیک را دارید، باید توجه کنید که اگر قیمت های آن متفاوت است، می تواند به دلیل مواد به کار رفته در آن باشد. چرا که این صندلی ها در سه نوع روستیک چوبی، فلزی و با کفی وجود دارد. نوع کفی آن یه به صورت مبله است و یا به صورت طراحی شده است. نوع فلز و نوع چوب به کار رفته در آن هم می تواند قیمت خرید را بیشتر یا کمتر کند.

خرید صندلی روستیک از تولیدکننده

مهم ترین چیزی که باید به هنگام خرید صندلی روستیک در نظر بگیرید این است که اگر می خواهید هم جنس خوب بخرید و هم قیمت تمام شده آن کمتر باشد، بهتر است قید واسطه ها را زده و مستقیم از تولید کننده بخرید. خرید از تولید کننده می تواند هزینه های شما را به صورت چشمگیری کاهش دهد. تولید کننده هایی هستند که تمام مراحل تولید، مثل ساخت، رنگ، نصب، رویه کاری و ... را خودشان انجام داده و برون سپاری نمی کنند و به همین دلیل قیمت تمام شده آنها مناسب خواهد بود. علاوه بر این می توانید مطمئن شوید که از چه کیفیتی از مواد اولیه در ساخت صندلی استفاده می کنند.

اگر قصد خرید صندلی روستیک با روکش پارچه ای یا چرمی دارید، باید آن را هماهنگ با سایز تجهیزات تالار مثل ظروف و ... انتخاب کنید تا تناسب لازم در فضای داخلی تالار ایجاد شود. کفی آن نیز باید از پارچه مرغوب بوده و به طور مناسبی رویه کوبی شده باشد. تعداد صندلی ها نیز باید متناسب با فضای تالار باشد. اگر هم صندلی ها رنگ دارند، باید حواستان باشد استقامت رنگ بالا باشد تا در اثر جابجایی رنگ آن از بین نرود و یا اگر در فضای مرطوب قرار گرفت تغییر رنگ ندهد.

به هنگام خرید حتما باید به نکات تولید صندلی روستیک توجه کنید. یعنی کیفیت مواد به کار رفته در ساخت را در نظر بگیرید. هر چه مواد اولیه استفاده شده در ساخت بهتر بوده و مرغوب تر باشد، به همان نسبت ظاهر آن نیز زیباتر خواهد بود. همچنین باید راحتی مهمان را به هنگام استفاده از این صندلی در نظر بگیرید. گذشته از کیفیت مواد، پایه های صندلی نیز نباید بیش از حد کوتاه یا بلند باشد. یعنی باید استانداردهای خاصی در تولید آن رعایت شود.

قیمت صندلی روستیک

در تعیین قیمت تمام شده صندلی روستیک، عوامل مختلفی دخیل هستند. برای مثال نوع چوب یا فلز به کار رفته، نوع و استقامت رنگی که برای صندلی استفاده می شود، نوع روکش صندلی، میزان مرغوب بودن مواد اولیه و ..

چیزی که باید حتما در نظر داشته باشید این است که به هیچ وجه کیفیت را فدای قیمت نکنید. برای مثال اگر نوع چوب به کار رفته در آن کیفیت لازم را نداشته باشد، باعث می شود صندلی شکننده شده و آسیب پذیر باشد. همچنین اگر برای رویه کوبی و کفی آن از ابر و اسفنج بی کیفیت استفاده شده باشد، در زمان کوتاهی نیاز به تعمیر و بازسازی خواهد داشت. در صورتی هم که رنگ آن بی کیفیت باشد، در اثر جابجایی یا استفاده از مواد شوینده، از بین خواهد رفت.

بنابراین به هنگام خرید صندلی روستیک برای اینکه بتوانید مقایسه قیمت درستی بین فروشندگان مختلف داشته باشید، حتما باید به این موارد توجه کنید.

فروش صندلی روستیک

اگر تالاری دارید و برای آن صندلی خریده اید، حتما می دانید که برای به روز نگه داشتن فضای تالار خود شاید مجبور باشید پس از گذشت یکی دو سال، برخی از تجهیزات تالار و از جمله صندلی ها را بفروشید و صندلی دیگری بخرید. اگر قصد فروش آنها را دارید باید نکات فروش را در نظر بگیرید. در ابتدا باید بررسی کنید که صندلی های شما چقدر در بازار تقاضا دارند. اگر صندلی هایتان در حدی است که کس دیگری بتواند از آنها استفاده کند، می توانید آنها را با قیمت مناسب تری بفروشید. یعنی اینکه وضعیت ظاهری صندلی تا چه حد تمیز و سالم باشد، از چه رویه کوبی و پارچه ای برای روکش آن استفاده شده باشد، آیا رنگ خود را حفظ کرده باشد یا خیر، از چه جنسی باشد و .... با در نظر گرفتن تمام این موارد می توانید قیمت مناسبی روی صندلی های خود بگذارید.

صندلی های روستیک در چند سال اخیر بورس هستند و مورد پسند خیلی از عروس و داماد هایی هستند که برای بازدید تالار می آیند. بنابراین می توانید آنها را راحت تر بفروشید.

تعویض صندلی روستیک

اگر مدیر تالاری هستید که قصد دارید صندلی های فعلی خود را فروخته و صندلی جدید خریداری کنید، برای اینکه بتوانید هزینه های خود را کاهش دهید، می توانید صندلی های دست دوم خود را فروخته و آن را با صندلی های نو جایگزین کنید. یعنی اقدام به تعویض صندلی های خود نمایید. مشکلی که در این مسیر وجود دارد این است که ممکن است شما نتوانید در زمان کمی صندلی هایتان را بفروشید و در زمانی که به مشتری قول داده اید، نتوانید صندلی هایتان را عوض کنید.

برای اینکه این مرحله را راحت تر طی کنید و این مشکلات را نداشته باشید می توانید از گروه های تجهیزات تالار استفاده کنید که همزمان هم صندلی های شما را بخرند و هم آنها را با صندلی های نو جایگزین کنند. در این صورت دیگر شما نگران فروش آنها نخواهید بود و فقط تفاوت هزینه ها و هزینه های جابجایی را پرداخت خواهی کرد. خوبی این روش در این است که کارکنان این گروه ها کار جابجایی صندلی ها را انجام خواهند داد و شما نه دچار استرس خواهی شد و نه زحمت جابجایی را خواهی کشید.

نکات خرید صندلی روستیک

برای اینکه خرید خوبی را تجربه کنید حتما باید مواردی را به هنگام خرید در نظر داشته باشید. یعنی باید خرید شما طوری باشد که از لحاظ استهلاک، حداقل هزینه ها را به شما تحمیل کند و بتوانید زمان بیشتری از آن استفاده کنید. هم اینکه از لحاظ ظاهری نیز مزیت رقابتی با سایر تالارهای عروسی و باغ تالارها را داشته باشد. از جمله نکات خرید صندلی چوبی روستیک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

صندلی چوبی باشد یا فلزی ؟

کلمه روستیک از روستا گرفته شده و چوبی بودن آن اصالت آن را می رساند. نوع چوبی قطعا ظرافت و زیبایی بیشتری خواهد داشت. ناگفته نماند که نوع چوب استفاده شده خیلی مهم است؛ یعنی علاوه بر کیفیت بالا باید ضدآب نیز باشد تا اگر در فضاهای باز تالار استفاده شد، مقاومت کافی داشته باشد. همچنین رنگ آن نیز باید استقامت لازم را داشته باشد تا در فضاهای باز و در اثر جابجایی دوام بیاورد.

گاهی دیده می شود که مدیران تالارها برای اینکه استهلاک صندلی ها را به حداقل برسانند و صندلی ها نیاز به کمترین تعمیرات داشته باشند، از صندلی های روستیک فلزی استفاده می کنند که شباهت زیادی به مدل چوبی روستیک دارند. اما با این حال به پای مدل چوبی نمی رسند و اگر از نزدیک نگاه کنید کاملا متوجه تفاوت آنها با نوع اصل چوبی آن خواهی شد. اصالت ذاتی این صندلی، خود را در نوع چوبی نشان می دهد.

استقامت صندلی چقدر است ؟

این صندلی سبک وزن بوده و ظریف است و بنابراین از لحاظ استقامت نباید از آن انتظاری در حد صندلی پلیمری داشته باشید. به این دلیل که چوبی که در این صندلی استفاده می شود خیلی ضخیم نیست و بنابراین باید برای نگهداری آن در تالارهای پذیرایی و باغ تالارها حواسمان به آنها بیشتر از نوع پلیمری باشد. این صندلی ضمانت ندارد و در صورتی که فشار اضافی به آن وارد شود یا حمل آن نامناسب و با بی احتیاطی باشد و از آن به خوبی نگهداری نشود، عمر کمی داشته و نیاز به تعمیر و یا تعویض خواهد داشت.

در نظر گرفتن زیبایی صندلی

بهتر است از صندلی های چوبی روستیک برای همه قسمت های تالار استفاده نکنید. بلکه فقط برای قسمتی خاص استفاده کنید که می خواهید چشمگیرتر و زیباتر از بقیه قسمت ها باشد. توصیه می شود اگر از این صندلی ها برای چیدمان سفره عقد استفاده می کنید، بهتر است آن را با گل آرایی مخصوص صندلی روستیک تزئین کرده و زیبایی آن را دو چندان کنید. همچنین می توانید آن را در کنار میز روستیک قرار دهید که با وقارتر و زیباتر دیده شود. چون محصولات چوبی در صورت قرار گرفتن در کنار دیگر محصولات چوبی، جلوه بیشتری خواهند داشت.

چرمی یا پارچه ای بودن روکش صندلی

از جمله نکات مهمی که باید به هنگام خرید صندلی روستیک تالار مد نظر داشته باشید، توجه به جنس پارچه به کار رفته در آن است. اگر می خواهید صندلی پوشش پارچه ای داشته باشد، باید خیلی دقت کنید که پارچه آن باکیفیت و زیبا بوده و رنگ و طرح آن با سایر تجهیزات تالار همخوانی داشته باشد. به این نکته هم توجه کنید که هر چند وقت یک بار، این صندلی های پارچه ای نیاز به شستشو خواهند داشت. در صورتی که روکش صندلی از نوع چرمی باشد، شستشوی آن راحت تر خواهد بود و و نگهداری آن نیز نسبت به نوع پارچه ای آسان تر است.

از آنجایی که تعداد صندلی هایی که برای تالار خریداری می شود تعداد بالاست و هزینه هنگفتی می طلبد، بنابراین بهتر است برای خرید آن نکات گفته شده را حتما مد نظر داشته باشید. بهتر است برای خرید حتما تحقیقات لازم را انجام دهید و قیمت ها را هم مد نظر داشته باشید و قیمت و کیفیت جاهای مختلف را با هم مقایسه کنید. سرانجام به یک جمع بندی کلی برسید تا بتوانید با دید بازتری اقدام به خرید کرده و در نهایت خرید خوب و رضایت بخشی را تجربه کنید.

سخن پایانی

امروزه در حوزه تجهیزات تالار هم مثل هر حوزه دیگری رقابت بالاست و شما برای اینکه بتوانید گوی رقابت را از دیگر رقیبان خود بربایید و نظر عروس و داماد ها را برای اجاره تالار جذب کنید، باید هم به ویژگی های ظاهری، طراحی و چگونگی برگزاری مراسم دقت کنید و هم اینکه از تجهیزات مناسب استفاده کنید. استفاده از تجهیزات و صندلی های زیبا و و چیدمان درست آنها و هماهنگ بودن آنها با سایز اجزای تالار، می تواند به زیباتر شدن فضای مورد نظر کمک کند. استفاده از صندلی های روستیک می توانید در این زمینه بسیار موثر باشد.

معرفی گروه تجهیز تالار عسگری

مجموعه تجهیزات تالاری عسگری با سابقه ای بالاتر از بیست سال در زمینه تولید تجهیزات و ملزومات باغ تالار و تجهیزات تالاری و صندلی تالار و داشتن تیم حرفه ای ، مشاوران و کارشناسان با تجربه ، کارگاه تولیدی با امکانات گسترده ، نمایندگان فروش در سراسر کشور ، قیمت و شرایط پرداخت مناسب و زمان تحویل خوب در سفارشات ، بهترین انتخاب برای خرید تجهیزات تالار میباشد . 

اگر قصد تهیه صندلی تالاری یا فروش صندلی تالار ، تعویض صندلی تالار پذیرایی خود یا خرید صندلی شیواری دارید ، میتوانید با مراجعه به نمایشگاه گروه تجهیزات تالار عسگری از خدمات مناسب بهرمند شوید.

این مجموعه به عنوان بزرگترین تولیدکننده صندلی پلیمری تالار پذیرایی ، میز مهمان تالاری ، ملزومات تالار ، جایگاه عروس و داماد ، میز شام تالار پذیرایی و ظروف تالار آماده خدمات رسانی گسترده در این زمینه به مدیران باغ تالار ها و تالارهای پذیرایی میباشد .

همچنین اگر قصد خرید جایگاه عروس و داماد یا تعویض جایگاه عروس تالاری خود را دارید ، نیاز به خرید مبل تالاری یا تعویض صندلی تالار دست دوم خود دارید ، یا اگر در جستجوی صندلی تالار پذیرایی با قیمت مناسب یا خرید تجهیزات تالاری کارکرده هستید همین حالا با گروه تجهیزات تالار عسگری تماس بگیرید .

این مجموعه به عنوان بزرگترین تولیدکننده صندلی تالار پذیرایی ، میز تالاری مهمان ، ملزومات تالار ، جایگاه عروس و داماد ، میز شام تالار پذیرایی و ظروف تالار آماده خدمات رسانی گسترده در این زمینه به مدیران باغ تالار ها و تالارهای پذیرایی میباشد .

گروهی دیگر از مدیران باغ تالارها و تالارهای پذیرایی بعد از مدتی ، تصمیم به تعویض لوازم تالار یا تعویض صندلی تالار با جدیدترین و به روز ترین صندلی تالاری یا مبل تالاری میگیرند . تعویض ملزومات تالار و تعویض جایگاه عروس و داماد و میز غذای تالار با جدیدترین جایگاه عروس ، جدیدترین تجهیزات تالاری و جدیدترین میز مهمان تالار پذیرایی و مبل تالاری از خدمات این مجموعه میباشد . 

همچنین برای خرید ملزومات تالار و تعویض لوازم تالاری کارکرده و دست دوم در کنار شما هستیم

تجهیزات تالار مهمترین قسمت در انتخاب و کامل کردن تالارهای پذیرایی است . برای تعویض تجهیزات تالاری خود میتوانید به گروه تجهیزات تالار عسگری مراجعه نمایید .

لازم به ذکر است گروه تجهیز تالار عسگری بخش جدید تولید محصولات پلیمری شامل میز مهمان پلیمری تالار ، صندلی پلیمری تالاری و میز شام پلیمری تالار پذیرایی را راه اندازی کرده است . برای اطلاعات بیشتر در را بطه با این محصولات با ما تماس بگیرید .

با مراجعه به نمایشگاه دائمی گروه تجهیز تالار عسگری و مشاهده جدیدترین مبل و صندلی ، جایگاه عروس و داماد و میز غذای تالار پذیرایی، میز مهمان و ظروف تالار علاوه بر مقایسه ، میتوانید از مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان با تجربه ی این مجموعه بهرمند شوید .