صندلی شیواری | صندلی شیباری

خرید و فروش صندلی شیواری | تعویض شیواری | تولید صندلی شیواری

صندلی شیواری

تجهیزات تالار با طراحی های به روز و چشم نواز همواره توانسته است که نظر صاحبان مهمانی و مهمانان را به خود جلب کند. از این نوع تجهیزات می توان به صندلی تالار اشاره کرد که از اساسی ترین نوع آن و بسیار مهم می باشد. زیرا مهمانان به مدت طولانی روی آن می نشینند و باید علاوه بر زیبایی، برای آنان راحت باشد که صندلی شیواری توانسته است این امکان را برای مهمانان فراهم کند. صندلی های شیواری که حدود یک دهه است که مورد استفاده تجهیزات تالار های پذیرایی قرار گرفته است، به دلیل داشتن جنس مناسب و تنوع بالا، همواره مورد پسند صاحبان تالار ها بوده اند.

ویژگی های صندلی شیواری

صندلی شیواری ویژگی و مزایای مختلفی دارد و به این علت است که در باغ تالارها، برای تجهیز تالار ، چیدمان سفره عقد و فضای باز استفاده شده و با وجود این صندلی های فلزی، زیبایی فضای پذیرایی در سال های اخیر، دوچندان شده است. از این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • صندلی شیواری حجم کمی را اشغال کرده و جهت نگهداری آن می توان تعداد زیادی صندلی تالار را در انبار روی هم قرار داد، پس نگهداری آسانی دارد.
 • از دیگر ویژگی های صندلی های شیواری قیمت مناسب آن است. زیرا با وجود برتری بسیار زیاد آن نسبت به صندلی های تاشو قدیمی، قیمت خرید و کرایه آن، فقط کمی بیشتر از صندلی تاشو می باشد.
 • .صندلی شیواری دارای طراحی ساده بدون تزئینات بوده و برای همین در انواع فضای مختلف مانند سفره عقد، مهمانی و تولد، فضای باز و ظروف کرایه استفاده می شود.
 • .صندلی شیواری دارای طراحی ساده بدون تزئینات بوده و برای همین در انواع فضای مختلف مانند سفره عقد، مهمانی و تولد، فضای باز و ظروف کرایه استفاده می شود.
 • خرید و فروش این صندلی های فلزی نسبت به دیگر صندلی های تالاری مرسوم آسان تر بوده و با نگهداری درست آن، مشتری برای فروش همیشه خواهد بود.
 • صندلی های شیواری دارای تنوع بالایی در جنس و رنگ داشته و با زمانی کم و هزینه ای ناچیز به راحتی تزیین می‌ شوند.
 • به دلیل وزن سبک این صندلی های فلزی، حمل و نقل آن بسیار آسان انجام می شود.
 • این صندلی ها مستحکم و با دوام بوده و در داخل و خارج از سالن استفاده می گردد و به دلیل طراحی خاصی که دارند، مهمانان بر روی آن احساس راحتی می کنند.

نکات خرید صندلی شیواری

در هنگام خرید صندلی شیواری لازم است به چند نکته دقت کنیم:

ضخامت میله ها

لازم است در هنگام خرید صندلی شیواری به ضخامت میله ها و جنس آن دقت کنیم. اگر میله های به کار رفته نازک باشد، صندلی تالار در زمان کمی مستهلک شده و باید تعمیر یا تعویض گردد. زیرا از ظاهر و فرم اولیه خود، تبدیل به یک صندلی فلزی کهنه می شود. گاهی بیشترین آسیب به پایه های آن می رسد که با داشتن ضخامت کم، پس از چندین بار استفاده، از بدنه جدا شده و دیگر قابل استفاده نمی باشد.

کیفیت رنگ

داشتن کیفیت رنگ مناسب نیز از نکات ضروری خرید صندلی شیواری است. زیرا باید از کیفیت رنگ مناسبی برخوردار باشد تا با کوچکترین برخوردی، رنگ آن از بین نرود .

کفی صندلی

برای کفی صندلی تالاری باید از رویه کوبی با کیفیت با پارچه ای مرغوب استفاده کرد تا مدت زمان بیشتری، کیفیت آن حفظ شود. کفی صندلی شیواری از جنس پارچه جیر، مخمل و چرمی می تواند باشد . در زمان خرید باید رنگ انتخابی کفی را به صورتی انتخاب کنیم که مجبور به شستشوی آن در زمانی کوتاه نشویم. اگر مایلید از رنگ روشن برای کفی استفاده کنید، بهتر است از کفی با پارچه چرم استفاده نمایید.

قیمت مناسب

قیمت صندلی شیواری در کنار کیفیت عالی و مناسب آن نیز از فاکتور های مهم خرید آن است و بهتر این است که برای خرید این صندلی های فلزی واسطه ها را حذف کرده و مستقیم از تولید کننده تجهیزات تالار خرید کنید.

تعویض صندلی شیواری

گاهی اوقات مالک تالار پذیرایی مایل است که صندلی شیواری کارکرده تالارش را به فروش رسانده و نوعی دیگر از صندلی تالار را با قیمتی متفاوت خریداری نماید. در این جا مدیر تالار با دو مشکل مواجه می شود:

 • اولین مشکل فروش این صندلی ها می باشد که باید متقاضی و خریدار مناسبی پیدا شود که شرایط پرداخت خوبی داشته باشد.
 • پس از فروش صندلی های فلزی ، جایگزین کردن آن ها کمی سخت است، به خصوص اگر این امر میان فصل های کاری انجام گیرد. زیرا فاصله افتادن این مراحل، برای صاحبان تالار از لحاظ مالی و نیز تعهدی بسیار مهم است.

صاحبان تالار پذیرایی برای راحت بودن این فرآیند و عدم ضرر خود می توانند به طور همزمان، تعویض صندلی شیواری کارکرده را با صندلی نو انجام دهند. به صورتی که صندلی فلزی کارکرده خود را به این تولید کنندگان فروخته و از انواع صندلی تالاری جدید و به روز تولید کنندگان بنا بر سلیقه خود خریداری کرده و تفاوت این هزینه تعویض را بپردازند.

قیمت صندلی شیواری

صندلی شیواری در مقایسه با دیگر صندلی های تالاری، دارای قیمت مناسبی بوده و به دلیل این موضوع است که صاحبان تالار پذیرایی که نمی خواهند هزینه های گزاف و زیادی را صرف کنند، از این صندلی ها در قسمتی از چیدمان صندلی های فلزی خود در جاهای مختلف استفاده می کنند. قیمت تمام شده تولید این صندلی ها به چند مورد بستگی دارد

 • جنس بدنه صندلی شیواری
 • رنگ کاری و کیفیت رنگ
 • رویه کوبی و پارچه بکاررفته
 • ضخامت بدنه اصلی

خرید صندلی شیواری

اگه تصمیم به خرید صندلی شیواری دارید، باید بدانید که برای کاهش هزینه ها در خرید و داشتن قیمتی مناسب و ارزان، بهتر است این خرید را از تولید کننده تجهیزات تالار انجام دهید. مزایای خرید از تولید کننده به شرح زیر است:

 • با عدم وجود واسطه ها و حذف آنان منجر به کاهش هزینه چشمگیری خواهد شد.
 • علاوه بر این تولید کنندگان معمولا به مشتریان خود تضمین می دهند که جنس خریداری شده، دارای مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت است.
 • خرید این صندلی فلزی تالاری از تولید کننده اصلی و همچنین مرکز پخش آن باعث می گردد تا در جریان همه مراحل ساخت صندلی قرار گرفته و از کیفیت فلز بکار رفته در تولید صندلی، رویه کوبی و نیز مراحل ساخت از بازدید کرده و در نتیجه اطمینان حاصل کنید.

فروش صندلی شیواری

اگر شما مدیر تالار پذیرایی هستید و به دلیل مستهلک شدن و ظاهر نامناسب صندلی های شیواری تالار خود، تصمیم به فروش این صندلی های تالاری گرفته اید، اولین نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که در حال حاضر مدل صندلی، چقدر خریدار و متقاضی دارد. اگر این صندلی ها هنوز قابل استفاده است، می توانید آن ها را با قیمتی مناسب، بفروش برسانید. البته باید به این نکته توجه کنید که ظاهر صندلی مانند رویه کوبی، رنگ، پارچه استفاده شده در آن و نیز فرم صندلی تاثیر زیادی در قیمت نهایی فروش دارد.

معمولا خریداران این صندلی های تالاری، مالکان رستوران ها، تالار های شهرهای دورتر و سفره خانه ها می باشند. در نتیجه شما برای فروش صندلی شیواری می توانید به این مکان ها نیز فکر کنید. البته که فروش صندلی دست دوم و کارکرده کار راحتی نمی باشد و دردسر های خودش را دارد. در این شرایط معمولا مدیران تالار ها برای رهایی از این دردسر ها، برای فروش صندلی های کارکرده تالار پذیرایی خود، به تولیدکنندگان تجهیزات تالار مراجعه می کنند.

کارشناسان این مراجع، با قیمت گذاری منصفانه روی صندلی ها، آن ها را از شما خریداری کرده و پس از تعمیر و بازسازی کامل آن ها در کارگاه ها و کارخانه ها، دوباره صندلی ها را به چرخه استفاده برمی گردانند و آماده فروش می کنند. در این راستا قیمت گذاری به این صورت است معمولا در شهرهای نزدیک به تولید کنندگان، مدیران تالار پذیرایی به وسیله هماهنگی با کارشناسان مربوطه و بازدید آن ها، روی صندلی ها قیمت مناسبی گذاشته و آن ها را خریداری می کنند. در شهر های دورتر نیز با هماهنگی تلفنی و ارسال عکس صندلی، قیمت گذاری انجام می پذیرد.

انواع مدلهای صندلی شیواری

 صندلی های شیواری تنها به صورت فلزی تولید نمی شوند و مدل های دیگری نیز دارند که به صورت زیر است:

صندلی شیواری چوبی

یکی از انواع مدل صندلی شیواری، نوع چوبی می باشد که این مدل برای مدتی در بازار ایران تولید شد ولی به دلیل استفاده زیاد و مقاومت کم این صندلی و همچنین شرایط نگهداری آن در انبار، از طرف مدیران تالار های پذیرایی، با استقبال زیادی از سوی مدیران روبرو نشده و تولید این نوع صندلی، مدت زمان زیادی ادامه پیدا نکرد.

صندلی شیواری فلزی

در حقیقت صندلی شیواری فلزی، در بین مشتریان یعنی مدیران باغ تالار ها و تالار های پذیرایی و ظروف کرایه، بیشترین میزان استفاده را دارد. بیشترین دلیل این استقبال زیاد همان استهلاک کم این جنس صندلی می باشد و صندلی شیواری فلزی در رنگ های گوناگونی تولید می گردد.

صندلی شیواری پلکسی یا شیشه ای

این مدل از صندلی شیواری دارای ظاهری کاملا متفاوت با صندلی شیواری چوبی و فلزی می باشد. در بعضی از تالارهای گران قیمت و بسیار شیک و همچنین جهت تزئین آن دسته از مراسم هایی که برگزاری آن در روف گاردن می باشد، از صندلی شیواری پلکسی یا شیشه ای استفاده می کنند. این نوع صندلی از صندلی های بسیار خاص و شیک بوده و مناسب برای فضایی است که بخواهند از طراحی مینیمال در آن جهت برگزاری مراسم استفاده نمایند.

صندلی شیواری پلاستیکی

بهترین گزینه جهت استفاده از صندلی شیواری پلاستیکی در مراسماتی می باشد که در مکان هایی مانند رستوران ها و سالن پذیرایی برگزار می گردد. زیرا جا به جایی صندلی در این مکان‌ ها بیشتر انجام شده و این صندلی ها نیز با وزن سبکی که دارند، به آسانی و راحتی از جایی به جای دیگر منتقل می گردد.

همچنین صندلی‌ های شیواری پلاستیکی، علاوه بر استفاده در داخل ساختمان، به علت دارا بودن جنس مقاوم، در فضای باز نیز می‌ توانند کاربرد داشته باشند. استقبال از این صندلی ها به این علت است که در حال حاضر در مکان ‌های مختلفی کاربرد دارند. علاوه‌ بر این کاربردهای فراوان، صندلی های شیواری پلاستیکی از لحاظ قیمتی نیز مقرون‌ به‌ صرفه بوده و برای فضای مورد نظر، دکوراسیون زیبایی را رقم می‌ زند.

رنگ بندی های صندلی شیواری

از نظر رنگ بندی نیز صندلی شیواری در رنگ های گوناگون زیر تولید می گردد:

صندلی شیواری سفید

رنگ سفید، متداول ترین رنگ صندلی شیواری بوده و از مزایای رنگ سفید این صندلی های تالاری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • این صندلی های فلزی پس از استفاده کردن آن، با وجود دست دوم بودن به آسانی می توان آن را برای فروش گذاشت.
 • صندلی شیواری رنگ سفید هزینه بازسازی و تعمیر زیادی ندارند.
 • در میان مدیران باغ تالارها پذیرایی و تالارهای پذیرایی، این رنگ نسبت به سایر رنگ های صندلی شیواری ، دارای طرفداران بیشتری می باشد.
 • رنگ سفید برای چیدمان صندلی شیواری در فضای باز، مناسب تر است و معمولا جهت چیدمان سفره عقد در چمن و فضای باز از شیواری سفید استفاده می نمایند.

صندلی شیواری نقره ای

از دیگر رنگ های صندلی شیواری، رنگ نقره ای یا همان استیل است که جهت مکان های خاص و همچنین تالارهایی استفاده می شود که دارای میز مهمان استیل می باشد. این رنگ نقره ای از طریق آبکاری انجام شده و به این دلیل دارای مقاومت بالا و ماندگاری زیادی است.

صندلی شیواری طلایی

رنگ طلایی صندلی شیواری از رنگ های مورد پسند آن می باشد. این صندلی طلایی اغلب مناسب جهت استفاده در تالارهایی می باشد که دارای میز مهمان استیل و نیز میز مهمان پارچه ای هستند. صندلی شیواری طلایی یا با آبکاری رنگ طلایی تولید می گردد و یا با آبکاری پی وی دی PVD که در هر حال هر دو نوع این محصولات، دارای مقاومت بالا و ظاهری زیبا می باشند.

صندلی شیواری به رنگ چوب

صندلی شیواری به رنگ چوب از دیگر انواع این صندلی تالاری می باشد که در عین زیبایی و ظرافت، بسیار کلاسیک می باشد. رنگ این صندلی های فلزی، یادآور صندلی های لهستانی است. این صندلی ها نیز بیشتر مناسب فضاهای سنتی می باشد و طرفداران خاص خود را می طلبد.

معرفی گروه تجهیز تالار عسگری

مجموعه تجهیزات تالاری عسگری با سابقه ای بالاتر از بیست سال در زمینه تولید تجهیزات و ملزومات باغ تالار و تجهیزات تالاری و صندلی تالار و داشتن تیم حرفه ای ، مشاوران و کارشناسان با تجربه ، کارگاه تولیدی با امکانات گسترده ، نمایندگان فروش در سراسر کشور ، قیمت و شرایط پرداخت مناسب و زمان تحویل خوب در سفارشات ، بهترین انتخاب برای خرید تجهیزات تالار میباشد . 

اگر قصد تهیه صندلی تالاری یا فروش صندلی تالار ، تعویض صندلی تالار پذیرایی خود یا خرید صندلی شیواری دارید ، میتوانید با مراجعه به نمایشگاه گروه تجهیزات تالار عسگری از خدمات مناسب بهرمند شوید.

این مجموعه به عنوان بزرگترین تولیدکننده صندلی پلیمری تالار پذیرایی ، میز مهمان تالاری ، ملزومات تالار ، جایگاه عروس و داماد ، میز شام تالار پذیرایی و ظروف تالار آماده خدمات رسانی گسترده در این زمینه به مدیران باغ تالار ها و تالارهای پذیرایی میباشد .

همچنین اگر قصد خرید جایگاه عروس و داماد یا تعویض جایگاه عروس تالاری خود را دارید ، نیاز به خرید مبل تالاری یا تعویض صندلی تالار دست دوم خود دارید ، یا اگر در جستجوی صندلی تالار پذیرایی با قیمت مناسب یا خرید تجهیزات تالاری کارکرده هستید همین حالا با گروه تجهیزات تالار عسگری تماس بگیرید .

این مجموعه به عنوان بزرگترین تولیدکننده صندلی تالار پذیرایی ، میز تالاری مهمان ، ملزومات تالار ، جایگاه عروس و داماد ، میز شام تالار پذیرایی و ظروف تالار آماده خدمات رسانی گسترده در این زمینه به مدیران باغ تالار ها و تالارهای پذیرایی میباشد .

گروهی دیگر از مدیران باغ تالارها و تالارهای پذیرایی بعد از مدتی ، تصمیم به تعویض لوازم تالار یا تعویض صندلی تالار با جدیدترین و به روز ترین صندلی تالاری یا مبل تالاری میگیرند . تعویض ملزومات تالار و تعویض جایگاه عروس و داماد و میز غذای تالار با جدیدترین جایگاه عروس ، جدیدترین تجهیزات تالاری و جدیدترین میز مهمان تالار پذیرایی و مبل تالاری از خدمات این مجموعه میباشد . 

همچنین برای خرید ملزومات تالار و تعویض لوازم تالاری کارکرده و دست دوم در کنار شما هستیم

تجهیزات تالار مهمترین قسمت در انتخاب و کامل کردن تالارهای پذیرایی است . برای تعویض تجهیزات تالاری خود میتوانید به گروه تجهیزات تالار عسگری مراجعه نمایید .

لازم به ذکر است گروه تجهیز تالار عسگری بخش جدید تولید محصولات پلیمری شامل میز مهمان پلیمری تالار ، صندلی پلیمری تالاری و میز شام پلیمری تالار پذیرایی را راه اندازی کرده است . برای اطلاعات بیشتر در را بطه با این محصولات با ما تماس بگیرید .

با مراجعه به نمایشگاه دائمی گروه تجهیز تالار عسگری و مشاهده جدیدترین مبل و صندلی ، جایگاه عروس و داماد و میز غذای تالار پذیرایی، میز مهمان و ظروف تالار علاوه بر مقایسه ، میتوانید از مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان با تجربه ی این مجموعه بهرمند شوید .